Vacuum Jet

Vacuum JET – czyli  Kapsuła Próżniowa

Dzięki Vacuum Jet swobodnie dojedziesz do perfekcyjnej figury, zdrowia i witalności. Efekty, które przynoszą treningi na tym urządzeniu to: poprawa cyrkulacji krwi i limfy, wzrost przemiany materii, eliminacja cellulitu, spadek wagi ciała, korzystne samopoczucie i wzrost witalności, poprawa sylwetki ciała, szybkie spalanie tkanki tłuszczowej. Tkanka podczas zabiegu zostaje poddana kolorotherapi co także ma wpływ na piękny wygląd skóry.

[singlepic id=49 w=320 h=240 float=left]W Vacuum JET można schudnąć kilka kilogramów i stracić kilkanaście centymetrów w obwodach ciała i to bez większego wysiłku w przeciągu kilku tygodni. Tajemnica tego urządzenia tkwi w najnowocześniejszych rozwiązaniach technicznych nad którymi pracowali naukowcy, lekarze i kosmetolodzy. W przeciwieństwie do innych urządzeń w Vacuum JET nie obciąża się stawów,mięśni i układu naczyniowo-sercowego, ćwiczy się bez wysiłku i osiąga się sukces kilka razy szybciej. Zabiegi w kapsule próżniowej zalecane są nawet u osób z  dystrofią stawów i mięśni.

Dzięki zastosowaniu unikalnych programów zmian podciśnienia uzyskano efekty drenażu limfatycznego oraz intensywnego spalania kwasów tłuszczowych. Funkcje urządzenia Vacuum JET generują ujemne i dodatnie ciśnienie. Ujemne ciśnienie (podciśnienie) powoduje zasysanie krwi i tlenu do dolnych partii ciała. Dodatnie ciśnienie powoduje transport krwi żylnej i substancji resztkowych drogą i naczyń limfatycznych do tułowia. Intensywność zachodzących zmian podciśnienia, czas trwania cykli, wielkości siły podciśnienia i innych parametrów jest określony wybranemu programowi i przypisywany na podstawie indywidualnych problemów pacjenta (stopnia cellulitu, jakości tkanki łącznej, naczynkom itp.)

BEZ UZYSKANIA WYŻEJ WYMIENIONYCH PROCESÓW NIE MOŻE BYĆ MOWY O SKUTECZNYM LIKWIDOWANIU CELLULITU I TKANKI TŁUSZCZOWEJ !!!

[singlepic id=48 w=320 h=240 float=left]Żadne inne urządzenie nie posiada możliwości “pulsacji podciśnienia” ponieważ firma Vacuum JET zastrzegła i opatentowała tą metodę. W wyniku zachodzących zmian podciśnienia w kapsule nie dochodzi do przeciążeń układu sercowo-naczyniowego, tak jak się to dzieje przy innych urządzeniach stosujących podciśnienie” a osoby z naczynkami i żylakami mogą ćwiczyć. Zabiegi dla pacjentów są bardzo komfortowe i przyjemne. Wybór roweru ergometrycznego jako urządzenia sportowego w kapsule nastąpił w wyniku licznych badań nad osiągnięciem jak najmniejszych obciążeń ze strony układu narządu ruchu.

Podczas wykonywanych zabiegów we wszystkich modelach kapsuł podciśnieniowych dochodzi do efektu “wciskania” pacjentów do środka kapsuł. Spowodowane jest to działaniem podciśnienia (wysysaniem powietrza z kapsuły). W kapsułach w których zamontowano urządzenie sportowe: bieżnię i steper dochodzi do obciążeń układu mięśniowo-stawowego, odcinka lędźwiowego, stawów kolanowych i skokowych, ponadto niepotrzebnych przeciążeń aerobowych.

Idealne rozwiązanie zastosowano w Vacuum JET poprzez rower ergometryczny który całkowicie eliminuje niepotrzebne przeciążenia w postaci które spełnia rolę podparcia oraz posiada dodatkową możliwość regulacji wysokości przy osobach różnego wzrostu. Dzięki właściwemu wyborowi roweru, zabiegi wykonywane są przy dużych podciśnieniach do 40 mBar co zapewnia bardzo dużą skuteczność oraz wysoki komfort ćwiczeń. W Vacuum JET może ćwiczyć każdy bez względu na wiek i stopień wytrenowania. W urządzeniu dodatkowo zastosowano koloroterapię dzięki czemu osiągnięto dodatkowe efekty poprawy jakości tkanki łącznej.

Jedynie dzięki Vacuum JET można osiągnąć szybkie rezultaty, uzyskać wymarzoną sylwetkę, podnieść i ujędrnić pośladki, spalić tłuszcz, zlikwidować cellulit, uzyskać płaski brzuch oraz wzmocnić układo krwionośny i pozbyć się naczynek. Vacuum JET to skuteczna metoda likwidacji cellulitu.