ZDROWIE & RELAKS

Strefa aktywności w ośrodku Flamandia z najnowocześniejszymi urządzeniami cardio, pomagającymi zadbać o dobrą kondycję fizyczną i wspomagającymi walkę z cellulitem i nadwagą. Na gości ośrodka czeka również letni basen ogrodowy oraz już niebawem – sucha sauna i jacuzzi.

N
Vacuum Jet
kapsuła próżniowa
N
Platforma wibracyjna
N
Shake Fit Massage
N
Power Slim Active
N
Masaż ręczny
N
Magno-Activo Dormisan
Forte Plus
N
Sucha sauna
N
jacuzzi
  • Power Slim Activ

W normalnym treningu potrzeba 30 minut na rozgrzewkę. W Power Slim Activ spalanie kalorii następuje już po 3 minutach. Podczerwień natychmiast rozgrzewa tkanki i mięśnie, wzmaga krążenie i metabolizm. Jonizacja dotlenia komórki i poprawia ich kondycję. Ćwiczenia są bardzo efektywne, siła oddziaływania podczerwieni i jonizacji w urządzeniu maksymalnie przyspiesza procesy metaboliczne i potęguje efekt wyszczuplania i likwidacji cellulitu. Po każdej sesji odczujesz zadowolenie i poprawę samopoczucia. Zjonizowane powietrze usuwa efekt zmęczenia, poprawia koncentrację, wydzielone endorfiny wzmacniają poczucie szczęścia, zwiększa się sprawność układu oddechowego, co doskonale wpływa na skórę.

  • Masaż ręczny

Możliwość zamówienia masażu relaksacyjnego lub aromatycznego peelingu całego ciała.

  • Magno-Activo Dormisan Forte Plus
  • Zintegrowany system pulsującego pola magnetycznego z masażami promiennikiem podczerwieni. Regeneruje organizm, łagodzi stres, uśmierza ból i zmniejsza wiele dolegliwości.
    Terapia z DORMISAN FORTE PLUS to znakomita metoda wspomagająca leczenie rozmaitych schorzeń oraz pozwalająca zachować witalność, równowagę i naturalną odporność naszego organizmu, a dzięki stymulacji i dotlenieniu organizmu hamuje procesy starzenia komórek m.in. skóry. Terapia pulsującym polem magnetycznym, często jest nazywana metodą XXI wieku.
    Niezwykłość metody polega na głębokim przenikaniu pulsującego pola magnetycznego w tym samym czasie do wszystkich tkanek organizmu i do każdej komórki przekazując informacje korygujące, wyrównując braki energetyczne i pobudzając przemianę materii, a ubranie, opatrunki czy gips nie są tu żadną przeszkodą.